Giriş Yap

2021 Sevgililer Günü Bungalov Evleri Önerileri

2021 Sevgililer Günü Bungalov Evleri Önerileri

Sevgililer günü bungalov evleri ile bu yıl kız arkadaşınız ya da erkek arkadaşınızla birlikte mükemmel bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Kitaplar hazırlansın, kalın kışlıklar alınsın, kahve termosları ve büyük büyük fincanlar alınsın size bu sevgililer gününde tadı damağınızda kalacak mekan önerimiz Bolu bungalov evleri. Bolu, Türkiye’nin 4. en büyük ormanlık arazilerine sahip bir şehirdir. Batı Karadeniz’de yer almaktadır. İstanbul ile arasında 3 saat; Ankara ile arasında 2 saat bulunmaktadır. İlçeleri, yemek kültürü ve özellikle sonbahar ve kış aylarında sahip olduğu romantik havayı solumak için mutlaka önceden rezervasyon yaptırdığınızdan emin olun. Bunun nedeni bu aylarda bembeyaz bir battaniye gibi kentin dağlarını örten kar inanılmaz bir ortam yaratmaktadır ve pek çok farklı kentten bireyler dönem dönem buraya gelerek Bolu bungalov evlerini doldurmaktadır. Bu yüzden de pek çok aile veya arkadaş grubu çadır kurmak zorunda kalmaktadır. Kamp yamayı seven bir yapınız varsa bunun için de bungalov evlerinin tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Ancak tek bir fark ile; bungalov evleri çadırdan çok daha konforludur.
bolu gölcük
Bolu – Gölcük

14 Şubat Sevgililer Günü Otelleri

14 şubat sevgililer günü otelleri için Bolu bungalov evlerine göz atmaya ne dersiniz? Bu sevgililer gününde sevgiliniz ya da hayat arkadaşınız ile inanılmaz bir tatil deneyimi yaşayabilmeniz için size birkaç tüyo verelim.

Süslemeler

Sevgililer gününe en yakışan renk kırmızıdır. Kırmızı renkli kalp şeklinde kokulu mumlar ile etrafı süslemek isteyebilirsiniz. Ancak ahşap yapılı olan 14 Şubat bungalov evleri içerisinde yangın çıkarmadığınızdan emin olun ve tüm güvenlik önlemlerine dikkat ederek hareket edin.

Cupcake ya da Kurabiye

Kalpli kurabiyeler ve kırmızı kadife cupcakeler bu günde pasta yemeyi sevenler için tatlı bir alternatif olabilir. Taşıması kolay ürünler olduğundan pastaya göre daha rahat getirebilirsiniz.

Termos Bardak

Sevgililer günü kışın ortasına denk gelen bir gün olduğundan havanın oldukça soğuk olacağından ve hatta belki de dışarıda yağan lapa lapa karı izleyeceğinizden içinizi ısıtmak için sevgilinizle dip dibe göz göze içeceğiniz sıcak kahveniz mutlaka sizinle olmalı.

Battaniye

İtiraf edelim, hepimizin sevgilisi ile battaniye altında soğukta birbirini ısıttıkları şeklinde hayalleri vardır. Bu hayali 14 şubatta da deneyimlemek isteyenler için mutlaka bir televizyon battaniyesi aldığınızdan emin olun. Tabi bazı bungalov evlerinde bu tür ürünler zaten bulunmaktadır. Bu nedenle Bolu bungalov evleri hakkında araştırma yaparken evin içerisinde battaniye bulunup bulunmadığını kontrol edebilirsiniz.
Sohbeti Başlat
Merhaba. Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

Sizi Arayalım